Plastik Kuş konmaz Diken

"Bilimsel , Teknolojik ve Ekonomik Çözümler ile Haşere,Böcek,Kemirgen,Sürüngen,Kuş Gibi Halk Sağlığına; Zarar Veren Tüm Vektör Sorunlarına Son Veriyoruz"Osman Taşpınar-Otaş Endüstri ve Ticaret. ANKARA 0312-4918791 Gsm: 0532.2111364

Ana Sayfa Kuş Mücadelesi Fare Kontrolü Böcek Kontrolü Ürün Siparişi İletişim

Halk Sağlığı

 

Ana Sayfa Kuş Mücadelesi Fare Kontrolü Böcek Kontrolü Ürün Siparişi İletişim

 

 

    TCMB   

Bugün:  

 

OTAŞ Endüstri ve Ticaret

Osman TAŞPINAR

İlkbahar mh. Ukrayna Cd. 591 Sk. No: 7  Çankaya/ANKARA

Tel : 0 312 4918791

Gsm: 0532 2111364

 

E-Mail : ebilgi@gmail.com

 

Adres Harita

 

Ankara ili dışında subemiz yoktur Ürün talepleriniz, Türkiyenin heryerine  Kargo ile gönderilebilir.

 
 
 Plastik kuş kondurmaz diken :

Plastik Kuş Kondurmaz Diken

Metre Fiyatı  15 TL+% 18 Kdv.

SATIŞIMIZ TOPTANDIR KARGO İLE SİPARİŞLERDE EN AZ 1 KOLİ (10 METRE) VEYA KATLARI SİPARİŞ ALINMAKTADIR.

 

Malzeme

:Polikarbonat (Esnek kırılmaz)

En

: 15 cm

Boy

: 50 cm

Yükseklik

: 11,50 cm

Diken Sayısı

: 64 adet/metre

Güneşe Dayanım

: UV katkılı

Renk

: Şeffaf

 Ölçülerde belirtilen şekilde tek model üretilmektedir.Seffaf renktedir.

UV Katkılı Güneş ışığına ve ısıya dayanıklı,Polikarbonat Malzemeden üretilmiştir.Esnektir kırılmaz her türlü tabiat şartlarına mukavimdir.

Kuşları uzak tutmaya yarayan en kullanışlı ürünlerdir.Pencere eşiklerinde ,pervazlarda çatı oluklarında ve benzeri dar alanlarda kullanılır.Kuşları uzak tutmada son derece etkilidir.Plastik kuşkonmazlar esnek plastikten üretilmiştir ve ultraviole korumaya alınmış dayanıklı bir üründür.Okullar ,hastaneler,oteller gibi yerlerde için idealdir.

Montajı basittir,herkes tarafından yapılabilir,Ulaşılamayacak yerler için,Çatı, Oluk ve Tesisat işleriyle iştigal eden Ustalara veya Pimapen ,cam balkon imal ve montajcılarına müracaaat edilebilir.

 

 

 

 

Önceki Durum

Sonraki Durum

 

 
 

KUŞ KONMAZ NEDİR ?  polikarbonat çubuklar ile gövdeden oluşan bu tasarım, güneş ve diğer hava koşullarının yıpratıcı etkisine çok dayanıklı fiziksel bir bariyerdir.

  NERELERDE VE NASIL ETKİLİDİR ?

  Kuşların (özellikle güvercin, martı, karga, saksağan vb.) konmasının istenmediği tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Mimari yapılardaki pencere kenarları, yağmur olukları, baca kenarları, çatılar ve benzeri yüzeyler en fazla tercih edilen ve uzmanlarımızca tavsiye edilen uygulama alanlarıdır. Sistem %100 etkili korunma sağlamaktadır. Etkisi, piyasalarda bulunan diğer sistemlerden (korkuluk, maketler, sesle kovalama, vs..)daha kalıcı ve üstündür.
Kuşların   zekaları  küçümsenmemeli,  hatta  bazı engellemelere tavır bile alabildikleri göz ardı edilmemlidir. Bu nedenle uzun süreli ve kesin çözüm için  kuşkonmaz diken uygulamaları tercih sebebidir.
 Mimari yapıların haricinde özel uygulama alanları da mevcuttur. Bunlara havaalanları, tren istasyonları, alçak ve yüksek gerilim hatları, haberleşme yer istasyonları örnek olarak verilebilir.
  NEDEN KUŞKONMAZ DİKENİ?
Uzun süren araştırmaların sonucu dünya piyasalarındaki tüm ürün ve sistemler incelenmiş % 100 etkisi kanıtlanmıştır.
  İNSAN SAĞLIĞINA YARARLARI
Kuşların çevreye verdikleri bazı fiziki zararların haricinde, parazitleri ve birtakım virüsleri taşıdıkları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bunlara grip virüsünü, arpacık enfeksiyonunu ve kene gibi zararlıları örnek gösterebiliriz. kuşkonmaz dikenlerinin bu mikrop taşıyıcı kuşların konmasını engelleyerek, insanların sağlığına katkıda bulunduğu unutulmamalıdır.
  ÇEVRE DOSTU OLUP, KUŞLARA VE DİĞER CANLILARA ZARAR VERMEZ
Kuşları yaralama tehlikesi yoktur. Dikenler ve gövde kesinlikle oksitlenmeyen malzemelerden oluştuğu için oksitlenmenin yaratabileceği tehlikelerden ve bakteriyel ortamlardan uzaktır. Hiçbir şekilde toksik değildir.
  YALITKANDIR
Tasarımı oluşturan polikarbonat gövde iletken olmayan bir malzemedir. Bu sebeple elektrik akımı bulunan yerlere uygulanmasında hiçbir tehlike yoktur.
  UZUN ÖMÜRLÜDÜR
polikarbonat çubuk ve gövdeleri sert hava koşullarına dayanıklıdır. Çok değişken ısı farklılıklarında işlevini kaybetmediği gibi, uzun yıllar bakım gerektirmez.
  ESTETİKTİR
Uzaktan bakıldığında,şeffaf polikarbonat çubuklar ile gövdenin fark edilmesi zordur. Bu nedenle mimari yapılarda görüntü kirliliği yaratmaz.
  ESNEK YAPIYA SAHİPTİR
Düz yüzeylere uygulanabildiği gibi, dış bükey yüzeylere de esnekliği sayesinde montajı yapılabilir. Bu esneklik özelliği kolayca kırılma ve kopmasını en aza indirgeyip işlevselliğini de kaybettirmez.
  KENDİ KENDİNE BEDELİNİ ÖDER
  Kuş dışkıları binalarda büyük yüzey kirlenmelerine yol açmaktadır. Asidik yapıya sahip olan bu dışkılar aşınmalara ve oksitlenmelere neden olmaktadır. Bu da binaların çatıları ile dış yüzey bakım ve onarımlarının daha sık yapılmasını gerektirmektedir. Sadece bu tür pahalı bakım ve onarımları önlemekle kalmayıp, cam giydirilmiş dış cephe yüzeylerindeki temizlik giderlerinde de tasarruf sağlar.
  ÖZEL UYGULAMALARDAKİ YARARLARI
kuşkondurmaz dikenleri, çeşitli yapılardaki uygulamaların dışında, havaalanlarındaki uygulamalarla da uçuş güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olur. Kuşların elektrik direklerine konarak yuvalanmasını önler, böylece elektrik hat ve trafoların zarar görmesi engellenir.
  UYGULAMADAKİ MONTAJ KOLAYLIĞI

MEKANA GÖRE DEĞİŞİK  MONTAJ ŞEKİLLERİ

Plastik Kuş kondurmazlar "En: 15 Cm." "Boy (Uzunluk) 50 Cm." "Yükseklik 11,5 Cm."  ölçüsünde tek tip imal edilmektedir.dar yerlere dikenler kesilip daratılarak,geniş yerlere ise sayı artırılarak yan yana monte edilmektedir.

İstenilen yüzeyin özelliği dikkate alınarak tutkal, çivi, vida perçin ve telle bağlama ile montaj çok kolay yapılır.

          

      

 
 

Plastik Kuş kondurmazların ihtiyaç duyulan açık alanlara yapıştırma uygulanması sırasında, inşaat marketlerde bulabileceğiniz Pattex,Bison vs.markaların "inşaat montaj yapıştırıcısı"  kullanılması gerekmektedir.Hırdavatcılarda ve Büyük İnşaat Marketlerde bulmak mümkündür.kapalı alanlarda silikon ile yapıstırılabilir..Ayrıca Vidalama,Tel ile bağlama,Plastik kelepçe ile bağlanma gibi Mekanın şekline göre değişik montaj şeçenekleri kullanılabilir.yapıştırıcı bilgileri için yandaki resimleri tıklayınız.

Ürün Sipariş Şekli

AÇIKLAMA: WEB SİTEMİZDE YAYINLANAN ÜRÜNLERİN ,STOKLARIMIZDA MEVCUT OLUP OLMADIĞININ, E-MAİL ADRESİMİZE YAZILMASI VEYA TEL:+90312-.4918791  GSM: 0532.2111364  TELEFONLARIMIZLA İRTİBAT SAĞLANMASI GEREKİR.ŞİPARİŞ TALEPLERİNİZ  DEĞERLENDİRİLEREK TARAFINIZA BİLGİ VERİLİR.FİRMAMIZIN SATIŞA SUNDUĞU MAMÜLLERİ TEMİN EDİP ETMEME KONUSUNDA HAKLARI SAKLIDIR.YAZILI TEYİT EDİLMEYEN ÜRÜN SİPARİŞLERİ KABUL EDİLMEZ.SİPARİŞİ KABUL EDİLEN ÜRÜNLERİN ÖDEMELERİ BANKA HAVALESİ YOLUYLA PEŞİN OLARAK TALEP EDİLİR. KARGO ÜCRETİ TARAFINIZA AİT OLMAK ÜZERE ADRESİNİZE GÖNDERİLİR..BAYİSİ OLMADIĞIMIZ BAZI ÜRÜNLER BİLGİLENDİRMEK AMACI İLE YAYINLANMIŞTIR.WEB SİTEMİZDE YAZILI FİYATLARDAKİ YANLIŞ VEYA EKSİK YAZILMA DURUMLARINDA DEĞİŞİKLİK HAKLARIMIZ SAKLIDIR..WEB SİTEMİZİ ZİYARETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

*Kredi kartı ile satışımız yoktur.
*Kargo ücreti müşteriye aittir.

*Siparişlerde Ödeme Banka havalesi ile peşin talep edilir.

Banka Hesabımız:

Hesap Sahibi

Banka Adı

Şube Adı

Şube kodu

Hesap No:

IBAN No:

Osman Taşpınar

İŞ BANKASI

Yıldızevler Şb./Ankara

4279

0529048

TR64 0006 4000 0014 2790 5290 48

KARGO İLE SİPARİŞLERDE EN AZ (1) KOLİ (10 METRE) VEYA KATLARI OLARAK SİPARİŞ ALINMAKTADIR.

Ürün Siparişlerinizin Bedeli Havale edildikten sonra,ürünün Gönderileceği İsim,Adres Telefon Numaralarınızı,ve Fatura bilgilerinizi Mutlaka iletiniz.Siparişler en geç,üç işgünü içerisinde gönderilir.Eksik ve yanlış bilgi verilmesinden dolayı oluşan, teslimat gecikmelerinden Firmamız sorumlu değıldir.

Adres Harita

OSMAN TAŞPINAR-OTAŞ ENDÜSTRİ VE TİCARET

Ukrayna Cd. 591 Sokak No:7 İlkBahar Mh.06550 ÇANKAYA/ANKARA 
TEL:0312.4918791     Gsm: 0532 2111364
 ebilgi@gmail.com

 

Plastik Kuş konmaz Diken Ultrasonic Kovucu Cihaz Bird Chase SuperSonic Lazer Tabanca Şerit Korkutucu Balon Korkutucu Kuş Kovucu Macun

Ana Sayfa Üst Sayfa Sonraki Sayfa

Ana Sayfa Kuş Mücadelesi Fare Kontrolü Böcek Kontrolü Ürün Siparişi İletişim

OTAŞ ENDÜSTRİ VE TİCARET        İlkbahar Mh.  Ukrayna Cd.  591 Sokak No: 7   06550  Yıldızevler/Çankaya/ANKARA   TEL: 0312 4918791 

 Ekran çözünürlüğü 1024 x 768 Pixel  &   Adres Harita   &  Bu Günün Tarihi: